Wszystko do dachu w jednym miejscu

63 220 52 79 8:00 AM - 16:00 (Pon-Pt) 9:00 AM - 13:00 (Sob)

SOUDABAND taśmy i masy uszczelniające Soudal

Zobacz grupę taśm profesjonalnych do uszczelnień i napraw budowlanych oraz dekarskich.

Taśmy dekarskie Soudaband do klejenia i uszczelnień

Poznaj taśmy dekarskie, dzieki którym możesz uszczelnić lub skleić praktycznie dowolny materiał budowlany. Taśmy dekarskie to materiał dedykowany do bardzo szybkich napraw dachów, rynien czy kominów - JAW Konin Twój dostawca sprawdzonych rozwiązań dachowych.

Taśma dekarska uszczelniająca aluminiowa SOUDABAND

Samowulkanizująca taśma aluminiowa z lepiszczem bitumicznym o doskonałej przyczepności do większości materiałów budowlanych. Pozwala na natychmiastowe uszczelnienie obróbek dekarskich, masztów, anten i wyłazów dachowych.

Szerokości: 7.5, 10, 15, 22.5, 30 cm | Rolka: 10 mb

Taśma dekarska uszczelniająca ceglasta SOUDABAND

To idealne produkty na obróbki dekarskie kominów, masztów antenowych, włazów dachowych, itp. Uszczelniania szwów, rozerwań, szpar i przecieków w rynnach, kominach, pokryciach dachowych z blachy falistej i elementach dachów.

Szerokości: 7.5, 10, 15, 22.5, 30 cm | Rolka: 10 mb

Taśma dekarska uszczelniająca grafitowa SOUDABAND

Posiada doskonałą przyczepność do większości materiałów budowlanych i ulega samowulkanizacji z podłożem. Odporna na wodę, wilgoć i wpływy atmosferyczne, promieniowanie UV. Pozwala na natychmiastowe uszczelnienie.

Szerokości: 7.5, 10, 15, 22.5, 30 cm | Rolka: 10 mb

WASSER STOP powłoka do impregnacji dachów

Gotowa do użycia wytrzymała mechanicznie elastyczna i wodoszczelna powłoka wzmacniana włóknem sztucznym. Do natychmiastowego uszczelniania przecieków w dachach, tarasach, rynnach i rurach odpływowych - działa w deszczu.

Puszka: 750ml, 4kg | Kolor: szary

SILICOAT powłoka do impregnacji ścian

Gotowy do natychmiastowego użycia bezbarwny impregnat silikonowy, skuteczny przez bardzo długi okres, bardzo dobrze penetrujący podłoża i zapobiegający nalotom, osadzaniu soli, mchów i porostów.

Puszka: 1, 5, 25L | Kolor: bezbwarwny