Wszystko do dachu w jednym miejscu

63 220 52 79 8:00 AM - 16:00 (Pon-Pt) 9:00 AM - 13:00 (Sob)

Zabezpieczenia przeciwśniegowe do dachówki i blachodachówki

Zobacz rozwiązania, które pozwolą Ci zabezpieczyć dach przed zsuwaniem się śniegu po połaci dachowej oraz śniegołapy dachowe do rozbijania zsuwającego się śniegu.

Płotki przeciwśniegowe dla zabezpieczania przed zsuwajacym śniegiem.

Płotek dachowy to element służący do zatrzymania gwałtownie osuwającego się śniegu i cześciowego jego rozbicia na pokryciach dachowych. Zapobieganie powyższym niebezpieczeństwom jest szczególnie ważne ponieważ ciężka tafla spadającego śniegu może doprowadzić nawet do śmierci przechodzących ludzi.

Płotki przeciwśniegowe są droższym wariantem niż śniegołapy, lecz znacznie skuteczniejszym ponieważ skutecznie blokują osuwający się śnieg nawet w bardzo dużych ilościach i nie pozwalają mu na gwałtowny spadek z dachu.

zobacz płotki przeciwśniegowe i mocowania ... →

Śniegołapy dachowe Snowstoper do blach dachowych i dachówek.

Śniegołap typu Snowstopper to nowoczesne w montażu - i jednoczenie ekonomiczne cenowo - zabezpieczenie przeciwśniegowe w kształcie trójkąta przetłoczone z blachy stalowej z zamkiem mocującym dopasowanym do rodzaju pokrycia dachowego.

System snowstoper to system wytrzymały i szybki w montażu, a jednoczesnie bardzo skuteczny w rozbijaniu śniegu i częściowym blokowaniu zsuwającego się śniegu.

Śniegołapy można zamontować na pokryciach z blachodachówki, pokryciach trapezowych, na dachówce betonowej oraz dachówce ceramicznej.

zobacz śniegołapy snowstopper ... →

Śniegołapy dachowe "łezki" do blachodachówek i trapezów.

Śniegołap to element służący do rozbijania gwałtownie osuwającego się śniegu na pokryciach dachowych. Częściowo zatrzymuje też pokrywę śnieżną. Zapobieganie powyższym niebezpieczeństwom jest szczególnie ważne nad wejściami do budynków, chodnikami, wjazdami do garaży, miejscami parkingowymi, placami zabaw itp.

Śniegołapy z blachy stalowej typu "łezka" to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

Śniegołapy typu "łezka" można montować tylko na pokryciach z blachodachówki lub na trapezach dachowych. Śniegołapy stalowe ze wspornikiem można montować także na dachówkach ceramicznych oraz betonowych.

zobacz śniegołapy "łezki" ... →