Wszystko do dachu w jednym miejscu

63 220 52 79 8:00 AM - 16:00 (Pon-Pt) 9:00 AM - 13:00 (Sob)

Okna i wyłazy dachowe : schody strychowe OKPOL

Poznaj klasyczne rozwiązania dachowe doświetające oraz ułatwiające wyjścia na dach.

OKPOL - Okna i wyłazy ze 100% polskim kapitałem

OKPOL powstał w 1991 roku i jest w 100% firmą z polskim kapitałem. Podstawowa działalność to produkcja i sprzedaż okien do poddaszy wraz z akcesoriami oraz wyłazów kominiarskich.

Swoją strategię opiera na jakości i innowacyjności oraz nieustannym udoskonalaniu procesów produkcyjnych w oparciu o najnowocześniejsze trendy techniczne. Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych wyrobów są między innymi: zdobyte certyfikaty, przyznanie prawa do oznaczania produktów „OKNA DO PODDASZY Z SZYBĄ SAMOCZYSZCZĄCĄ” godłem “NAJLEPSZE W POLSCE”, zdobycie złotego medalu na Międzynarodowych Targach BUDMA za okno PERFECT i PERFECT PLUS. Okna OKPOL wielokrotnie otrzymały również tytuł "PRODUKTU PRZYJAZNEGO DLA MOJEGO DOMU”. W 2010 roku firma otrzymała godło Europejski Standard jakości EU.

Wyroby OKPOL są trwałe, niezawodne i łatwe w obsłudze, czego dowodem jest zadowolenie klientów, potwierdzone przyznaniem brązowego godła ogólnopolskiego konkursu “LAUR KLIENTA” 2009 w kategorii okna dachowe. W bogatej i różnorodnej ofercie każdy znajdzie produkt dla siebie, spełniający indywidualne oczekiwania i wymagania.

Przykłady okien dachowych OKPOL w zabudowie szeregowej i pionowej

Spojrzenie na strych przez pryzmat produktów firmy OKPOL ukazuje nowe możliwości zagospodarowania niewykorzystanej przestrzeni. Ciemne, nieatrakcyjne pomieszczenia na poddaszu można łatwo zmienić w dobrze wentylowane, jasne wnętrza. Okna OKPOL równie dobrze sprawdzają się w nowych, budowanych od podstaw domach, pozwalając na maksymalne wykorzystanie powierzchni pod skośnym dachem.

Okna połaciowe zapewniają lepsze doświetlenie w porównaniu z oknami fasadowymi o tej samej powierzchni przeszklenia. Są idealne do kształtowania dobrze i ciekawie oświetlonej przestrzeni na poddaszu. Okna posiadają gwarancję: 20 lat na szybę oraz 10 lat na okno.

Okna OKPOL - podział w skrócie:

  • okna drewniane UCHYLNO-PRZESUWNE INSYGNO IGK

  • okna z pcv UCHYLNO-PRZESUWNE INSYGNO ISK

  • okna drewniane UCHYLNO-PRZESUWNE ENEVI VSK

  • okna drewniane WYSOKOOSIOWE ENEVI VSH

  • okna z pcv WYSOKOOSIOWE ENEVI VGH

  • okna z pcv OBROTOWE ENEVI VGO

  • okna drewniane OBROTOWE INSYGNO ISO

  • okna drewniane OBROTOWE ENEVI VSO

  • okna drewniane OBROTOWE ENEVI TSO

  • okna drewniane OBROTOWE ENEVI VSC