Wszystko do dachu w jednym miejscu

63 220 52 79 8:00 AM - 16:00 (Pon-Pt) 9:00 AM - 13:00 (Sob)

SOUDAL - Pianki montażowe o wysokiej wydajności

Zobacz znane i cenione piany poliuretanowe używane praktycznie wszędzie w budownictwie.

Pianki poliuretanowe Soudal do klejenia i uszczelnień

Poznaj produkty dzieki którym możesz uszczelnić lub skleić praktycznie dowolny materiał budowlany. W grupie specjalistycznych pianek znajdziesz produkty do typowych uszczelnień budowlanych jak i tych, które możesz z powodzeniem zastosować w styczności ze styropianem czy poliuretanem bez obawy reakcji chemicznej, a dzięki temu można ich używać na wilgotnych podłożach co tylko poprawia szybkość wiązania piany - JAW Konin Twój dostawca sprawdzonych rozwiązań dachowych.

Soudal SOUDATHERM niskoprężna piana do styropianu

Poliuretanowy klej do klejenia styropianu i innych materiałów izolacyjnych do wszelkich podłoży budowlanych. Piana niskoprężna może być też uzywana do wypełniania szczelin i szpar w ścianach i warstwach docieplenia.

Tuba: 750ml | Opk: 12szt

SOUDAFOAM COMFORT niskoprężna piana z aplikatorem.

Niskorozprężna pianka montażowo-uszczelniająca do wszelkich podłoży budowlanych. Opatentowany aplikator Genius Gun zapewnia precyzyjne wielokrotne dozowanie jedną ręką i długotrwałe przechowywanie częściowo opróżnionej puszki.

Tuba: 750ml | Opk: 12szt

Soudal SOUDABOND EASY klej poliuretanowy

Szybkoschnący klej poliuretanowy w aerozolu do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Gotowy do użycia po wymieszaniu zawartości puszki - nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Wysoka wydajność: do 12 m2

Tuba: 750ml | Opk: 12szt

Soudal SOUDAFOAM LOW EXPANSION piana poliuretanowa

Wysokiej jakości pistoletowa piana montażowo-uszczelniająca o niskiej rozprężalności i doskonałej przyczepności do większości materiałów budowlanych.

Tuba: 750ml | Opk: 12szt

Soudal SOUDAFOAM MAXI piana poliuretanowa

Wysokiej jakości pistoletowa piana montażowo-uszczelniająca o doskonałej przyczepności do większości materiałów budowlanych,i najwyższej wydajności - do 65 litrów po rozprężeniu - i bagnetowym systemem mocowania Click and Fix.

Tuba: 750ml | Opk: 12szt

Soudal - piana montażowa do okien i drzwi

Jednoskładnikowa pianka montażowo-uszczelniająca o wysokiej wydajności, krótkim czasie utwardzania i doskonałej przyczepności do wszelkich materiałów. Zapewnia doskonałą izolacyjność akustyczną i termiczną uszczelnienia.

Tuba: 300, 500, 750ml | Opk: 12szt

Soudal - SOUDAFOAM GUN piana pistoletowa

Wysokiej jakości piana montażowo-uszczelniająca o doskonałej przyczepności do większości materiałów budowlanych, z opatentowanym bagnetowym systemem ClickandFix.

Tuba: 750ml | Opk: 12szt

Soudal SOUDAFOAM GUN piana pistoletowa

Wysokiej jakości pistoletowa piana montażowo-uszczelniająca o doskonałej przyczepności do większości materiałów budowlanych.

Tuba: 750ml | Opk: 12szt

Pistolet do piany Soudal COMPACT GUN

Kompaktowy pistolet z tworzywa sztucznego do pianki poliuretanowej w aerozolu ze standardowym gwintem.

Opk: 40 szt | Minimalna ilość sprzedaży : 1 szt

Soudal - Pistolet do piany PROFI GUN

Wysokiej jakości metalowy pistolet do pianki poliuretanowej w aerozolu wyposażonej w standardowy gwint. Wymienne gniazdo i możliwość regulacji iglicy wydłuża czas bezawaryjnej pracy pistoletu.

Opk: 40 szt | Minimalna ilość sprzedaży : 1 szt

Profesjonalny wyciskacz do folii Soudal

Ręczny i pneumatyczny wyciskacz do mas uszczelniających i klejących w foliach polietylenowych 400/600 ml.

Opk: 10 szt | Minimalna ilość sprzedaży : 1 szt