Wszystko do dachu w jednym miejscu

63 220 52 79 8:00 AM - 16:00 (Pon-Pt) 9:00 AM - 13:00 (Sob)

Rynny dachowe kwadratowe

Poznaj kolorowy system rynnowy wykonany w nowoczesnym kwadratowym kształcie.

Rynny stalowe kwadratowe - do wyboru

Wybierz system kwadratowy, który Ci odpowiada w średnicy 100, 120, 140 , 150 mm zarówno z kwadratową rurą jak i rurami okrągłymi - JAW Konin czyli Twój dostawca sprawdzonych rozwiązań.

Znane z jakości wykonanania rynny prostokątne Lindab.

Rynna prostokątna LINDAB to doskonale zaprojektowany i wykonany system orynnowania, którego producentem jest znany i ceniony producent - firma LINDAB. Zastosowanie nowoczesnych technologii produkcji i sprawdzonych surowców z hut SSAB sprawia, że system jest bardzo wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne, wahania bardzo wysokich i niskich temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne.

Wysoka jakość stali szwedzkiej z hut SSAB, nowatorskie i jednocześnie proste rozwiązania techniczne, prosty montaż, bogata gama kolorystyczna i estetyczne wykonanie to cechy, na które warto postawić, wybierając system rynnowy LINDAB ze stali dla swojego domu.

System rynnowy ze względu na przeprowadzone testy występuje tylko z okrągłymi rurami spustowymi dla najbardziej efektywnego odprowadzenia wody opadowej.

Rynny prostokątne Lindab - szczegóły techniczne ... →

System rynnowy kwadratowy z dowolnego surowca.

Rynny metalowe kwadratowe są starannie wykonane proste w montażu. System rynnowy kwadratowy występuje stali kolorowej - także malowanej pod dowolny kolor.

Surowce z których możesz zamówić rynny kwadratowe :

klasyczny ocynk

stal kolorowa

aluminium kolorowe

tytancynk naturalny

tytancynk patynowany

miedź naturalna

miedź patynowana

Nowoczesny system rynnowy ? Wybierz dla siebie rozwiązanie w dowolnej głębokości i surowcu.

Rynny prostokątne Lindab - szczegóły techniczne ... →