Wszystko do dachu w jednym miejscu

63 220 52 79 8:00 AM - 16:00 (Pon-Pt) 9:00 AM - 13:00 (Sob)

Blachodachówki wg firm

Zobacz różne rodzaje stalowych blachodachówek na pokrycia dachowe.

Blachodachówki dachowe - podział według firm

Zobacz blachodachówki w wielu ciekawych kolorach oraz wzorach między innymi takich firm jak Lindab, BRATEX Dachy, Balex, Budmat czy Blachstal - JAW Konin czyli Twój wymarzony dach zawsze w najniższej cenie w dowolnych surowcach z hut Arcelor Mittal, Voestalpine, RUUKKI, szwedzkich SSAB lub z aluminium.

SCANDINAVIA czyli blachodachówka modułowa w panelach.

Teraz i Ty możesz wybrać produkt, który nie ma sobie równych na rynku wśród blachodachówek modułowych w panelach - poznaj dachówkę stalową Scandinavia w powłoce Ceramic Mat z bezterminową gwarancją w atrakcyjnej cenie, która Cię mile zaskoczy.

zobacz blachodachówki Scandinavia ... →

SAVANNA nowoczesna blachodachówka modułowa płaska.

Szukasz czegoś wyjątkowego na dach, czegoś co nie będzie ciężkie, a jednocześnie bardzo trwałego ? Zapraszam do zapoznania się z pierwszym tego typu produktem na rynku czyli do blachodachówek modułowych płaskich w panelach Savanna Bratex.

zobacz blachodachówki Savanna ... →

CENTRO blachodachówka modułowa lub na wymiar.

Szukasz nowoczesnego pokrycia dachowego, które wygląda jak dachówka ? Zapoznaj się z pierwszym tego typu produktem na rynku czyli z blachodachówką hybrydową w panelach lub na wymiar CENTRO Bratex.

zobacz blachodachówki Centro ... →

BRATEX Dachy czyli blachy na dachy z dowolnej huty.

Wybierz z kilku wzorów blachodachówki i zdecyduj sam o kolorze i o tym z jakiej huty chesz mieć surowiec na dach czyli do wybory huty: Arcelor Mittal, Voestalpine, SSAB, Ruukki czy aluminium hydro.

zobacz blachodachówki Bratex ... →

Oryginalne blachodachówki szwedzkie LINDAB.

Wybierz dla siebie tą szwedzką doskonałość teraz w najniższej cenie w Polsce - JAW Konin Regionalne Centrum Dystrybucji LINDAB i skład fabryczny orynnowania zaprasza.

zobacz blachodachówki Lindab ... →

Blachodachówki modułowe GERARD z posypką.

Wybierz dla siebie jeden z 8 wzorów blachy modułowej z posypką, która jest dostępna w wielu ciekawych kolorach, którą dopasujesz z pewnością do swoich potrzeb.

zobacz blachodachówki Gerard ... →