Wszystko do dachu w jednym miejscu

63 220 52 79 8:00 AM - 16:00 (Pon-Pt) 9:00 AM - 13:00 (Sob)

Trapezy dachowe i ścienne wg firm

Zobacz różne modele trapezów dachowych i ściennych na dachy i elewacje.

Trapezy dachowe lub ścienne - podział według firm

Zobacz trapezy dachowe i ścienne w wielu ciekawych kolorach oraz wzorach między innymi takich firm jak Lindab, BRATEX Dachy, Balex, Budmat czy Blachstal - JAW Konin czyli Twój wymarzony dach zawsze w najniższej cenie w dowolnych surowcach z hut Arcelor Mittal, Voestalpine, RUUKKI, szwedzkich SSAB lub z aluminium.

BALEX METAL - trapezy ścienne, dachowe i konstrukcyjne.

Wybierz dla siebie z grupy trapezów ściennych, osłonowych, trapezów dachowych oraz nośnych i sztywnych trapezów na konstrukcje przemysłowe, hale i obiekty rolnicze.

zobacz trapezy Balex ... →

BRATEX Trapezy dachowe lub ścienne.

Wybierz z kilku wzorów trapezów dachowych lub ściennych i zdecyduj sam o kolorze i o tym z jakiej huty chesz mieć surowiec na dach czyli do wybory huty: Arcelor Mittal, Voestalpine, SSAB, Ruukki czy aluminium hydro.

zobacz trapezy Bratex ... →

Oryginalne trapezy szwedzkie LINDAB.

Wybierz dla siebie tą szwedzką doskonałość teraz w najniższej cenie w Polsce - JAW Konin Regionalne Centrum Dystrybucji LINDAB i skład fabryczny orynnowania zaprasza.

zobacz trapezy Lindab ... →

Przezroczyste i dymione trapezy oraz fale z PCV.

Zobacz szczegóły dotyczące wygodnych w montażu i bardzo praktycznych płyt wykonanych z PCV oraz z poliwęglanu w wersji przezroczystej lub dymionej.

zobacz płyty przezroczyste ... →