Wszystko do dachu w jednym miejscu

63 220 52 79 8:00 AM - 16:00 (Pon-Pt) 9:00 AM - 13:00 (Sob)

Kominki do wentylacji pokryć dachowych polskiej firmy WIRPLAST i VILPE

Zobacz rozwiązania, które pozwolą Ci doskonale zwentylować Twój dom niezależnie od typu pokrycia dachowego.

Kominki do blachodachówek profilowanych.

Polecamy doskonałej jakości polskie kominki wentylacyjne PERFEKTA w średnicach Ø125 i Ø150mm nieizolowane, izolowane oraz z wentylatorem w komplecie z wkrętami farmerskimi, uszczelnieniem i wbudowaną poziomicą montażową.

zobacz kominki do blachodachówek ... →

Kominki do rąbka, gontów, trapezów i płyt warstwowych.

Polecamy kominki dachowe wentylacyjne NORMAL w średnicach Ø125 i Ø150mm przeznaczone do rąbka stojącego, pap asfaltowych, istniejących gontów bitumicznych, płyt warstwowych oraz pokryć trapezowych z szeroką dolną podstawą (min 24 cm) i pokryć płaskich w wersji nieizolowanej, izolowanej oraz z wentylatorem jako kompletny zestaw montażowy.

zobacz te kominki wentylacyjne ... →

Kominki wentylacyjne do trapezów dachowych T18 / T35.

Polecamy kominki dachowe wentylacyjne KBT w średnicach Ø125 i Ø150mm przeznaczone do pokryć trapezowych w wersji nieizolowanej, izolowanej oraz z wentylatorem jako kompletny zestaw montażowy.

zobacz te kominki wentylacyjne ... →

Kominki wentylacyjne uniwersalne.

Polecamy kominki wentylacyjne uniwersalne typu UNIWERSAL w średnicy Ø125mm przeznaczone do pokryć profilowanych i do dowolnych blachodachówek w wersji nieizolowanej, izolowanej oraz z wentylatorem wraz z rurą przyłączeniową.

zobacz kominki uniwersalne ... →

Kominki wentylacyjne do dachówki.

Polecamy kominki idealnie dopasowane do dachówek typu TILE w średnicy Ø125mm przeznaczone do pokryć ceramicznych i betonowych w wersji nieizolowanej, izolowanej oraz z wentylatorem w 5 kolorach standardowych i lakierowane.

zobacz kominki do dachówek ... →

Kominki wentylacyjne do dachówki z aluminium.

Polecamy kominki aluminiowe do dachówek ceramicznych Creaton, Roben, Rupp, Koramic w średnicy Ø150mm, które kolorystyką pasują do konkretnego modelu dachówki zarówno angobowanej jak i glazurowanej. Zapewniają doskonałą wentylację, są bardzo wytrzymałe i bardzo szczelne.

zobacz kominki aluminiowe do dachówek ... →

Kominki wentylacyjne do dachówki z ceramiki.

Polecamy kominki ceramiczne wykonywane na życzenie do wszystkich dachówek ceramicznych w średnicy Ø120mm, które mogą być wykonane z dowolnym typem zakończenia jak i pod kąt pochylenia połaci dachowej.

zobacz kominki ceramiczne do dachówek ... →

Kominki wentylacyjne do gontów i papy.

Polecana wentylacja typu STANDARD w średnicy Ø125mm oraz NORMAL w średnicy Ø125 i Ø150mm przeznaczone do pokryć bitumicznych w wersji nieizolowanej, izolowanej oraz z wentylatorem do istniejących jak i powstających dachów.

zobacz kominki do gontów i papy ... →

Proste wywietrzaki dachowe do papy.

W grupie wywietrzaków dachowych, proponujemy całą gamę doskonale zaprojektowanych tanich elementów do wentylacji pokryć dachowych firmy WIRPLAST, które wykorzystują energię wiatru w celu zwiększenia ciągu wentylowanych pomieszczeń nawet w przypadku niewielkiej siły wiatru.

Wywietrzaki są tak skonstruowane, że nie pozwalają na przedostawanie się wody deszczowej do srodka kanału i nadają się idealnie na zabudowy przewodów kominowych i wentylacyjnych. Wywietrzaki dostępne są w kolorystyce szarej RAL 7046 oraz brązowej RAL 8017 w średnicach Ø50, Ø75, Ø110, Ø160 oraz Ø200mm.

Wywietrzaki, kominki wentylacyjne wraz z podstawami montażowymi to wszechstronny uniwersalny system doskonałej wentylacji do każdego rodzaju pokrycia dachowego.

zobacz wywietrzaki dachowe ... →

Kominki obrotowe typu tulipan.

Polecane kompletne kominki wentylacyjne TURBO PERFEKTA i TURBO NORMAL w średnicy Ø150mm przeznaczone do blachodachówki, pokryć asfaltowych płaskich, trapezów, dachówki ceramicznej i betonowej wraz z dowolnym przejściem dachowym.

zobacz kominki obrotowe ... →

Przejścia dachowe antenowe.

Polecamy przejścia antenowe z przejściem dachowym do dachówek TILE, blachodachówek PERFEKTA, pokryć płaskich i trapezowych NORMAL i UNIWERSAL oraz gontów asfaltowych STANDARD. Redukcja od Ø19-Ø90mm.

zobacz przejścia antenowe ... →

Przejścia do solarów dachowych.

Zalecane przejścia dachowe do instalacji solarnych do dachówek TILE PS, blachodachówek PERFEKTA PS, pokryć płaskich i trapezowych NORMAL i UNIWERSAL PS oraz papy i gontów asfaltowych STANDARD w zestawie z wkrętami i nasadką.

zobacz przejścia solarne ... →

Czapy i nasady kominowe z PCV.

Cała grupa czap i nasad kominowych wykonywanych pod indywidualne wymiary ALFAWENT,ALFAWENT PLUS, BETAWENT, TULIPAN, które można montować na dowolnych nakrywach kominowych w celu ochrony przed deszczem i śniegiem.

zobacz czapy i nasady kominowe ... →

Skandynawskie kominki Aero VILPE.

AERO VILPE to efektywny, bardzo wydajny skandynawski system wentylacyjny przenoszący powietrze usuwane spod połaci dachowej, kanalizacji lub wnętrza budowli, również za pomocą urządzeń wentylujących i okapów.

Elementy wykonane z polipropylenu odpornego na korozję, czynniki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV, oraz uderzenia. Przyjazne dla środowiska, obojętne chemicznie, nadające się do recyklingu. Konstrukcja niskociśnieniowych kominków minimalizuje problemy z hałasem, zapachem, wilgocią i zabrudzeniem, cechując się przy tym wysoką wydajnością. Zastosowane rozwiązania sprzyjają łatwemu i szybkiemu montażowi.

AERO to wszechstronny uniwersalny system doskonałej wentylacji do każdego rodzaju pokrycia dachowego.

zobacz kominki Aero Vilpe ... →