Wszystko do dachu w jednym miejscu

63 220 52 79 8:00 AM - 16:00 (Pon-Pt) 9:00 AM - 13:00 (Sob)

Akcesoria ROTO : Maskownice Klamki Drążki Automatyka

Zobacz przykłady akcesoriów uzupełaniających stosowanych w oknach dachowych Roto Designo.

Maskownice do okien dachowych czyli pełne wykończenie wnętrza

Maskownica wewnętrzna Roto ZIN to najwyższa jakość wykończenia w przemyślanej i pięknej formie. Płyty maskownicy wykonane są z łatwego w pielęgnacji PVC i rewelacyjnie zdobią pomieszczenie.

Wyginana płyta spadowa dopasowuje się idealnie do nachylenia okna. Dzięki temu ościeże można ustawić u góry poziomo, a na dole pionowo. Montaż maskownicy okiennej jest łatwy i jednakowy dla wszystkich serii okien Roto Designo i rozwiązań specjalnych - JAW Konin Twój dostawca sprawdzonych rozwiązań dachowych.

Przykłady maskownic do okien dachowych Roto Designo białych i w okleinach drewnopodobnych

Wymierzyć • przyciąć • połączyć. Dzięki systemowi modułowemu maskownica daje się zamontować szybko i łatwo. Specjalne listwy montażowe pozwalają na połączenie maskownicy z oknem bez jakichkolwiek śrub, a dopasowane kątowniki zapewniają doskonałe wykończenia i ukrywają niedokładne cięcia. Razem z zestawem łączącym można stworzyć rozwiązania dla wielokrotnych kombinacji okien dachowych.

Maskownica to doskonała forma wykończenia każdej wnęki okiennej i zabudowy poddasza, ale to także doskonałe wykończenie dla kuchni, łazienki czy pralni, gdzie gromadzi się duża ilość pary wodnej i uciążliwej wilgoci..

Maskownice do okien dachowych Roto Designo :

  • Rozwiązania niestandardowe - Czasem potrzebne jest zastosowanie rozwiązań "na miarę". Maskownica Exlusive przekonuje swoją solidną drewnianą konstrukcją i doskonałą optyką. Dostępna w kolorze białym lub naturalnej sosny sprawdza się szczególnie przy wielokrotnych połączeniach okien dachowych W przypadku takiego rozwiązania do dyspozycji znajduje się maskownica z PVC, jako rozwiązanie kompletne dla całej szerokości podwójnego okna.

  • Maskownice wewnętrzne z tworzywa sztucznego - Nie jest łatwo ulepszyć coś, co jest dobre. Jednak podjęliśmy to wyzwanie w przypadku maskownic wewnętrznych, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu montaż i aby móc zaoferować Państwu jeszcze większy komfort.

  • System modułowy – pasuje zawsze! - To gwarantuje Ci nasz system modułowy maskownic wewnętrznych. Jednolity montaż i łatwe magazynowanie.

  • Czysta sprawa: niewrażliwe tworzywo sztuczne - Maskownica wewnętrzna przekonuje pod względem wizualnym – na długie lata. Płyty maskownicy wykonane są teraz z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co ostatecznie eliminuje występowanie nieładnych śladów rosy.

  • Mniejszy ciężar - Kolejną zaletą płyt z tworzywa sztucznego jest ich niewielki ciężar, przez co łatwiejszy staje się ich montaż. Poza tym brak widocznych zaślepek i profili kątowych oznacza mniej krawędzi narażonych na zabrudzenia, co zapewnia lepszy efekt wizualny.

  • Zaokrąglone kształty: elastycznie zginane płyty - Właśnie na to czekali wykonawcy: zginana płyta dopasowuje się elastycznie do nachylania dachu (25o-65o), tak że mogą Państwo zamocować ościeże u góry poziomo i na dole pionowo. Głębokość ościeży do 600 mm.

  • Technika wtykowa: bezśrubowe połączenia z oknem - Szybciej i praktyczniej chyba już być nie może: gdy maskownica wewnętrzna jest już złożona, mogą ją Państwo po prostu zatrzasnąć na oknie – bez żmudnego i czasochłonnego wkręcania.

Przykłady dodatkowych akcesoriów do okien czyli klamki drążki i automatyka