Wszystko do dachu w jednym miejscu

63 220 52 79 8:00 AM - 16:00 (Pon-Pt) 9:00 AM - 13:00 (Sob)

Recticel POWERROOF polecana izolacja z poliuretanu dachu skośnego

Zobacz skuteczne i praktyczne w montażu docieplenia z ciepłego poliuretanu w płytach.

Płyty z poliuretanu POWERROOF na ekonomiczne docieplanie poddaszy

Zobacz ekonomiczne rozwiązania z poliuretanu do dociepleń poddaszy w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym - buduj pasywnie oraz energooszczędnie z płytami poliuretanowymi Powerroof.

    Powerroof - izolacja na dach skośny

Dach to najistotniejszy element konstrukcyjny Twojego domu. Jego zadaniem jest nie tylko zabezpieczanie przed wiatrem i deszczem ale rownież utrzymywanie stałej temperatury w pomieszczeniach. W większości domów najwięcej ciepła ucieka przez dach. Powerroof oferuje rozwiązanie w postaci ciągłej, jednowarstwowej termoizolacji nakrokwiowej.

Panel Powerroof zbudowany jest z twardego, ognioodpornego rdzenia z pianki TAUfoam by Recticel o wyjątkowej strukturze komórkowej. Ten rodzaj izolacji wprowadza na rynek nowy typ wykończenia płyt na pióro-wpust, dzięki któremu powstaje jednolita, pozbawiona mostków termicznych warstwa termoizolacji (SARKING system) odporna na działanie wiatru czy też deszczu. Używając płyt Powerroof możesz być pewien, że Twój dach jest doskonałej jakości i jest zabezpieczony przed wszelkimi stratami od strony pokrycia dachowego.

Panel izolacyjny jest twardy i odporny na ściskanie, dzięki czemu zachowuje swoją formę. Z wierzchu i od spodu pokryty jest warstwą aluminium. Specyficzne właściwości komórek poliuretanu oraz okładzina z aluminium sprawiają, że Powerroof jest odporny na wilgoć oraz wodę, a folia Rectivent stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Gwarantujemy, iż Twój dach będzie odporny nawet na najgorsze warunki atmosferyczne.

Powerroof nie poddaje się wilgoci i jest łatwy w montażu, nawet w przypadku nierównych odległości między krokwiami. Kolejną zaletą tego materiału jest to, iż w przypadku renowacji istniejące już wewnętrzne pokrycie i wykończenie może pozostać niezmienione. W przypadku nowych budynków ten rodzaj ocieplenia pozwala natomiast na osiągnięcie efektu widocznej więźby, która jest bardzo ciekawym elementem aranżacyjnym.

Wysokiej jakości izolacja zawsze przynosi korzyści. Wyższe koszty związane z zakupem lepszej izolacji zwracają się w relatywnie krótkim okresie dzięki niższym rachunkom za energię.

Dzięki niskiej wartości współczynnika Lambda (λ=0.024) izolacja jest znacznie lepsza, a tym samym może być cieńsza. Cienkie płyty powodują oszczędności w postaci możliwości użycia krótszych i jednocześnie tańszych elementów montażowych, np. śrub, a transport materiału skraca się o połowę. Chodzi tu zarówno o dostawę na budowę, rozładunek jak i transport na dach lub też na nim – lepszej jakości materiał oznacza zapotrzebowanie na mniejszą jego ilość. Zatem stosując Powerroof - zawsze zyskujesz.

Płyta Powerroof pozwala zapewnić optymalne warunki wewnątrz budynków chroniąc zarówno przed upałem jak i chłodem. Dzieki zastosowaniu efektywnej termoizolacji koszty ogrzewania zostają znacznie zredukowane, a to dla przedsiębiorcy oznacza oszczędność pieniędzy.

Wymiary i najważniejsze parametry płyt POWERROOF:

Grubości [mm]:

60

80

90

100

120

140

160

180

Parametry płyt:

Długość płyt [mm]: 2500

Szerokość [mm]: 1200

Krawędz standard: pióro-wpust

Powierzchnia: gładka

Okładzina: aluminium

Lambda [W/mK]: 0.022

Twardość [kPa]: 150

Ilość sztuk w paczce:

60 mm - 6 szt

80 mm - 4 szt

90 mm - 3 szt

100 mm - 3 szt

120 mm - 3 szt

140 mm - 3 szt

160 mm - 3 szt

180 mm - 3 szt

Dokumentacja techniczna w formacie PDF do pobrania:

Karty otwierają się w nowym oknie

Karta Techniczna PowerROOF Deklaracja Zgodności Produkty Recticela Pakowanie Produktów Ulotka informacyjna

Potrzebujesz informacji zadzwoń :: 500 255 904

lub przejdź do poszczególnych grup RECTICEL:

Poliuretan dla budownictwa mieszkaniowego Poliuretan dla budownictwa przemysłowego Poliuretan dla budownictwa rolniczego

poczytaj też o RECTICEL 9 x za:

Poliuretan w 9 cechach ...