Wszystko do dachu w jednym miejscu

63 220 52 79 8:00 AM - 16:00 (Pon-Pt) 9:00 AM - 13:00 (Sob)

Recticel POWERLINE polecana izolacja dachu skośnego z poliuretanu

Zobacz skuteczne i praktyczne w montażu docieplenia z ciepłego poliuretanu w płytach.

Płyty z poliuretanu POWERLINE na ekonomiczne docieplanie poddaszy

Zobacz ekonomiczne rozwiązania z poliuretanu do dociepleń poddaszy w budownictwie agro i przemysłowym - buduj pasywnie oraz energooszczędnie z płytami poliuretanowymi Powerline.

    Powerline - izolacja na dach skośny

To idealna wewnętrzna izolacja przeznaczona dla sektora przemysłowego oraz rolniczego (w środowisku neutralnym). POWERLINE jest twardą poliizocjanurową płytą termoizolacyjną o szczególnej strukturze w 100% wolną od freonów, wykonaną z pianki występującej pod nazwą TAUfoam by Recticel. Płyta niniejsza obustronnie pokryta jest warstwą grubej, karbowanej folii aluminiowej. Okładziną aluminiową zabezpieczono również dłuższe boczne krawędzie płyty. Widoczna strona płyty pokryta jest dodatkowo białym lakierem.

Oferując swoim klientom materiał Powerline Recticel proponuje najlepszy rodzaj izolacji przeznaczony zwłaszcza do budynków przemysłowych, ale również rolniczych. Używając płyt Powerline możesz być zatem pewien że Twój dach jest doskonałej jakości.

Wysokiej jakości izolacja zawsze przynosi korzyści. Wyższe koszty związane z zakupem lepszej izolacji zwracają się w relatywnie krótkim okresie dzięki niższym rachunkom za energię.

Dzięki niskiej wartości współczynnika Lambda (λ=0.024) izolacja jest znacznie lepsza, a tym samym może być cieńsza. Cienkie płyty powodują oszczędności w postaci możliwości użycia krótszych i jednocześnie tańszych elementów montażowych, np. śrub, a transport materiału skraca się o połowę. Chodzi tu zarówno o dostawę na budowę, rozładunek jak i transport na dach lub też na nim – lepszej jakości materiał oznacza zapotrzebowanie na mniejszą jego ilość.

Płyta Powerline pozwala zapewnić optymalne warunki wewnątrz budynków chroniąc zarówno przed upałem jak i chłodem. Dzieki zastosowaniu efektywnej termoizolacji koszty ogrzewania zostają znacznie zredukowane, a to dla przedsiębiorcy oznacza oszczędność pieniędzy.

Wymiary i najważniejsze parametry płyt POWERLINE:

Grubości [mm]:

30

40

50

60

70

80

100 *

120 *

Parametry płyt:

Długość płyt [m]: do 8 m

Szerokość [mm]: 1227

Krawędz standard: quattro

Powierzchnia: gładka

Okładzina: aluminium

Lambda [W/mK]: 0.024

Twardość [kPa]: 150

Ilość sztuk w paczce:

30 mm - 16 szt

40 mm - 12 szt

50 mm - 10 szt

60 mm - 8 szt

70 mm - 7 szt

80 mm - 6 szt

100 mm - 5 szt

120 mm - 4 szt

Potrzebujesz informacji zadzwoń :: 500 255 904

lub przejdź do poszczególnych grup RECTICEL:

Poliuretan dla budownictwa mieszkaniowego Poliuretan dla budownictwa przemysłowego Poliuretan dla budownictwa rolniczego

poczytaj też o RECTICEL 9 x za:

Poliuretan w 9 cechach ...