Logo JAW Akcesoria Dachowe Konin

  • Recticel Eurothane Bi-3A dachy płaskie i tarasy ze spadkiem z poliuretanu z gotowym spadkiem

Płyty z poliuretanu EUROTHANE Bi-3a na docieplanie tarasów i dachów płaskich

Zobacz rewelacyjne docieplenie Eurothane Bi-3a firmy Recticel z poliuretanu PUR na dachy płaskie w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym pasywnym oraz na tarasy z przygotowanym fabrycznie gotowym spadkiem - buduj pasywnie z głową i energooszczędnie z płytami poliuretanowymi Eurothane Bi-3a.

    Eurothane Bi3A - na dachy płaskie ze spadkiem

Eurothane Bi-3A jest płytą poliuretanową pokrytą z dwóch stron bituminizowanym włóknem szklanym. Jej przeznaczenie to głównie dachy płaskie i tarasy na podłożu betonowym.

Płyta Eurothane Bi-3A jest stosowana już od 40 lat w Belgii, gdzie stała się standardowym produktem izolacyjnym dachów płaskich i tarasów czy to w nowych obiektach czy też w przypadku projektów renowacyjnych. Zwłaszcza w przypadku renowacji możesz ulepszyć swój dach przy pomocy trwałej izolacji, stosując ją np. pomiędzy istniejącym już a nowym dachem.

Właściwości izolacyjne Twojego materiału zależą od współczynnika przewodzenia ciepła (λ=0.028) oraz grubości izolacji. Wysoka wartość izolacyjna płyt Eurothane Bi-3A pozwala na zmniejszenie ich grubości do minimum. Końcowa grubość dachu jest niższa a ciężar stosunkowo niewielki, możesz więc tym samym uniknąć późniejszych problemów z dopasowaniem odpowiednich detali konstrukcyjnych.

Poliuretanowe PUR Bi-3a to płyty izolacyjne mają bardzo dobrą wytrzymałość na ściskanie pozwalając na chodzenie po dachu czy tarasie, na których zostały użyte. Tego rodzaju izolacja powoduje obciążenie dachu tylko w niewielkim stopniu, co umożliwia zastosowanie lżejszej konstrukcji. Poręczny format przyczynia się do łatwego i sprawnego montażu.

System pozwala na doskonałe odprowadzanie wody z dachu plaskiego oraz tarasu.

Dokumentacja techniczna w formacie PDF do pobrania:

Karty otwierają się w nowym oknie

Karta Techniczna Eurothane Bi-3a

Deklaracja Zgodności

Produkty Recticela

Pakowanie Produktów

Potrzebujesz informacji zadzwoń :: 63 220 52 79

lub przejdź do poszczególnych grup RECTICEL:

Poliuretan dla budownictwa mieszkaniowego

Poliuretan dla budownictwa przemysłowego

Poliuretan dla budownictwa rolniczego

poczytaj też o RECTICEL 9 x za:

Poliuretan w 9 cechach ...

Szybkie zapytanie

Napisz co chcesz wiedzieć lub co chcesz zamówić.

Każdy zamówiony towar wysyłamy spedycją FedEX.