Wszystko do dachu w jednym miejscu

63 220 52 79 8:00 AM - 16:00 (Pon-Pt) 9:00 AM - 13:00 (Sob)

Blachy dachowe z posypką mineralną Lindab Roca

Zobacz ciekawe rozwiązania dachowe stalowe z niepowtarzalnym wyglądem ceramiki.

Blachodachówki z posypką - podział według firm

Zobacz niezwykle ciekawe wzory blachodachówki modułowej LindabRoca z posypką mineralną w wielu ciekawych kolorach - JAW Konin czyli Twój wymarzony dach zawsze w atrakcyjnej cenie.

Blachodachówki Lindab ROCA na rdzeniu z wytrzymałego alucynku

Oryginalne blachodachówki z posypką mineralną LINDAB ROCA

Wybierz coś dla siebie z fantastycznych wzorów i kolorów blach dachowych w posypce mineralnej produkowanej w wygodnych do montażu panelach - JAW Konin Regionalne Centrum Dystrybucji LINDAB w Koninie i skład fabryczny orynnowania zaprasza.

LindabROCA to doskonaly wybór na dachy remontowane oraz na nowe i nowoczesne pokrycia dachowe niezależnie od skomplikowania połaci dachowej. Daj się oczarować niesamowitym wyglądem dachów Toscani czy dachówek rzymskich.

Lekkie blachodachówki Lindab Roca to niezwykła wytrzymałość dzięki rdzeniu z alucynku i niezniszczlanej oraz odpornej na UV posypce mineralnej dorównującej żywotności dachówek, doskonalne imitują gonty drewniane, dachówki rzymskie czy karpiówki i co ciekawe doskonale tłumią odgłosy padająceo deszczu.

Blacha dachówa Lindab Roca występuje w wielu ciekawych kolorach, które możesz z dużym powodzeniem dopasować dla Twojego domu i wybrać z 4 dostępnych wzorów:

  • Roca MADERA z posypką mineralną

  • Roca Serena z posypką mineralną

  • Roca Toscana w posypce i fenomenalnym kształcie

  • Roca Rustica w kształcie karpiówki

przejdź do blachodachówek z posypką LINDAB ROCA ...