Logo JAW Akcesoria Dachowe Konin

  • Recticel EUROFLOOR docieplenie pasywne podłogi i posadzki z poliuretanu

Płyty z poliuretanu EUROFLOOR na ekonomiczne docieplanie posadzek

Zobacz ekonomiczne rozwiązania z poliuretanu do dociepleń podłóg i posadzek w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i rolniczym, także tych pod planowane ogrzewania podłogowe w budownictwie pasywnym oraz energooszczędnym czyli płyty Eurofloor.

    Eurofloor na docieplenie posadzek

Bardzo dobra izolacja podłóg musi spełniać szereg wymagań. Pierwszym i najważniejszym jest izolacyjność płyt, która musi być tak wysoka jak to tylko możliwe. Przestrzeń przeznaczona na izolacje w konstrukcji podłogi jest zazwyczaj bardzo ograniczona. Cienkie płyty odznaczające się niskim współczynnikiem lambda takie jak Eurofloor oferują idealne i bardzo komfortowe rozwiązanie problemu.

Dobra izolacja podłóg musi spełniać szereg wymagań. Pierwszym i najważniejszym jest izolacyjność płyt, która musi być tak wysoka jak to tylko możliwe. Przestrzeń przeznaczona na izolacje w konstrukcji podłogi jest zazwyczaj bardzo ograniczona. Cienkie płyty odznaczające się niskim współczynnikiem lambda (0,023) takie jak Eurofloor oferują idealne rozwiązanie problemu.

Płyty izolacyjne Eurofloor firmy Recticel nie tylko spełniają podstawowe zalecenia, ale również je przewyższają. Płyty izolacyjne zostały zaprojektowane specjalnie do tego typu zastosowań. Stanowią także idealne rozwiązanie na posadzki i ściany w budownictwie przemysłowym i rolniczym.

Dokumentacja techniczna w formacie PDF do pobrania:

Karty otwierają się w nowym oknie

Karta Techniczna EUROFLOOR

Deklaracja Zgodności

Produkty Recticela

Pakowanie Produktów

Potrzebujesz informacji zadzwoń :: 63 220 52 79

lub przejdź do poszczególnych grup RECTICEL:

Poliuretan dla budownictwa mieszkaniowego

Poliuretan dla budownictwa przemysłowego

Poliuretan dla budownictwa rolniczego

poczytaj też o RECTICEL 9 x za:

Poliuretan w 9 cechach ...

Szybkie zapytanie

Napisz co chcesz wiedzieć lub co chcesz zamówić.

Każdy zamówiony towar wysyłamy spedycją FedEX.