Logo JAW Akcesoria Dachowe Konin

Ozdoby dachowe ceramiczne i miedziane - podział według produktów

Zobacz ręcznie wypalane i doskonale dopracowane rozwiązania, które pozwolą Ci ozdobić Twój dach, wykończyć go, uszczelnić poprawnie i zwentylować - JAW Konin czyli Twój dostawca sprawdzonych i pewnych rozwiązań, także tych nietypowych i wykonywanych pod zamówienie.

Ceramiczne ozdoby dachowe - figurki

Figurki dachowe ozdobne z ceramiki

Szukasz czegoś co odmieni Twój dach i ozdobi tak, że będzie on podziwiany przez innych na całym osiedlu ? Figurki ozdobne są dla Ciebie w sam raz.

Ceramiczne kominki dachowe

Kominki wentylacyjne z ceramiki do wentylacji domu

Zobacz przykładowe wykonania ceramicznych kominków dachowych, które zapewniają nam prawidłową cyrkulację powietrza w domu. Kominki do każdego ceramicznego pokrycia dachowego.

Ceramiczne akcesoria ozdobne

Ozdobne ceramiczne zaślepki gąsiorów, denka ozdobne, zaślepki systemowe

Zobacz akcesoria ceramiczne takie jak denka ozdobne, zaślepki gąsiorów czy trójniki oraz czwórniki dachowe. Akcesoria ceramiczne praktycznie do każdego ceramicznego pokrycia dachowego także pasujące do Creatona, Tondacha i Koramica.

Ceramiczne gąsiory specjalne

Ozdobne ceramiczne gąsiory specjalne na zamówienie

Jeżeli masz nietypowe zakończenie wielokątne na swojej kalenicy dachowej, a producent nie posiada takiego rozwiązania to masz do dyspozycji wariant szczelnrego zakończenia na zamówienie czyli pod wzór i kolor dachu.

Ceramiczne gąsiory odtwarzane

Ozdobne ceramiczne gąsiory odtwarzane według wzoru

Jeżeli masz uszkodzone ozdobne gąsiory dachowe, gąsiory podstawowe kalenicowe lub dachówkę o niepospolitym kształcie lub takąktórej dawno nikt nie produkuje to możesz zamówić usługę odtworzenia tych elementów według starego wzoru.

Ceramiczne ozdoby ogrodowe

Ozdobne ceramiczne na ogród i przed dom

Czasem zdobimy też ogrody, trawniki czy otoczenie przed domem róznymi figurkami. W grupie ozdób nie może też zabraknąć ceramicznych ręcznie robionych ozdób ogrodowych. Masz pomysł na swoją indywidualną ozodbę ? Zadzwoń.

Ceramiczne daszki ogrodzeniowe

Ceramiczne kształtki ozdobne na ogrodzenia i słupki

Jeżeli masz potrzebę wykończenia murków lub murowanych słupków ogrodzeniowych - nawet takich o nietypowym wymiarze - to możesz zamówić wykonanie kształtek i daszków ozodbnych z ceramiki pod dowolny kształt i kolor.

Ceramiczne płytki elewacyjne

Płytki na elewacje z wypalanej ceramiki

Wśród różnych ozdób i wykończeń ceramicznych mamy też świetne rozwiązania do wykończeń i zdobienia elewacji budynków i małej architektury.

Miedziane ozdoby dachowe

Ciekawe ręcznie robione ozdoby z miedzi

Dachy można zdobić na różne sposoby, ale też bardzo efektowne są rozwiązania wykonane ręcznie z miedzi naturalnej.

Szybkie zapytanie

Napisz co chcesz wiedzieć lub co chcesz zamówić.

Każdy zamówiony towar wysyłamy spedycją FedEX.