Logo JAW Akcesoria Dachowe Konin

Savanna - doskonałe połączenie stali i ceramiki w wygodnych płaskich panelach modułowych do bezpośredniego montażu.

Wybierz dla siebie nowoczesny płaski dach z bezterminową gwarancją SAVANNA Bratex. To pierwszy tego typu produkt, który wystepuje w kilku ciekawych wariantach kolorystycznych z bardzo wytrzymałą satynową powłoką, którą zawiera ceramikę lub w powłoce Premium Matt. Savanna to kolejny nowoczesny produkt wykonany w wygodnych panelach modułowych w wydaniu płaskim.

Pamiętaj więc, że teraz możesz wybrać dwie grubości rdzenia oraz 2 rodzaje powłoki - Savanna to produkt z bezterminową gwarancją wyprodukowany z oryginalnych surowców szwedzkich w hutach SSAB lub w szwedzkiej powłoce Premium Matt.

Savanna płaska panelowa to nowoczesność, wytrzymałość porównywalna do ceramiki, a jednocześnie lekka jak klasyczna blachodachówka. Dachy Savanna Ceramic Matt i Premium Matt już teraz w JAW Konin.

Savanna płaska - blacha modułowa wytrzymała jak ceramika

Savanna - płaski mistrz stylu i elegancji

Nareszczcie mamy oryginalny płaski produkt, który posiada cechy lidera, ponieważ został stworzony z najlepszych na rynku surowców z oryginalnych szwedzkich hut SSAB w nowoczesnej i wytrzymałej powłoce ceramicznej Ceramic Mat oraz powłoce Premium Matt.

Savanna Ceramic Mat ma rdzeń stalowy w grubości 0.6mm, z najwyższą na rynku warstwą ochronna cynku 350 gram na metrze kwadratowym, dlatego tam gdzie inni kończą swoje możliwości tam Savanna Bratex dopiero zaczyna.

Savanna występuje także powłoce Premium Matt z cieńszym rdzeniem 0.5 i cynkową warstwą ochronną 275 g/m2.

Dachówka stalowa Savanna posiada także nowoczesny i niespotykany płaski kształt, który zdecydowanie ją wyróżnia na dachu, a dzieki temu można ją układać w klasyczny sposób jeden arkusz nad drugim, a punkty mocowania zostały już zaznaczone na panelach, dzieki czemu wkręt nie ślizga się po powierzchni blachy podczas przykręcania.

Blachodachówka panelowa Savanna w płaskim wydaniu posiada także nowoczesną przetłoczoną kieszeń dzieki czemu nie tracisz czasu na ścinanie narożników blach tylko od razu je montujesz na łatach dachowych bez uszkadzania powierzchni blach.

Skorzystaj już teraz z tego, że na rynku jest bezkompromisowy produkt o bardzo wysokiej wytrzymałości, który jednocześnie jest w jednej z najniższych cen na rynku i nie ma sobie równych pod względem jakości i wyglądu.

Zadzwoń teraz i umów się na dostawę - także z wysyłką w dowolne miejsce w Polsce - 63 220 52 79.

Kolory dachówki stalowej Savanna Ceramic i Premium Matt

Przykładowe fotografie blachodachówki Savanna Bratex

Informacje dodatkowe o panelach modułowych Savanna Bratex

  • Ponadczasowa gwarancja - funkcjonalność produktu gwarantowana bez ograniczeń czasowych dla powloki Ceramic Matt

  • Niepowtarzalny kształt i wzornictwo - Savanna ma całkowicie inny kształt i zastrzeżony wzór przemysłowy

  • Łatwy i szybki montaż - dzięki lekkości i ciekawym rozwiązaniom montaż przebiega niezwykle szybko

  • Brak widocznych połączeń - ponieważ Savanna posiada specjalną kieszeń to połączenia 4 arkuszy są całkowicie niewidoczne

  • Szybki i bezpieczny transport - Twój dach dojedzie do Ciebie w małej i wygodnej palecie, którą możesz wygodnie przetrzymać do czasu montażu

  • Odporność na zadrapania - powłoka ceramic mat zawiera elementy ceramiki dlatego jest bardzo wystrzymała i odporna na działanie UV

Szybkie zapytanie

Napisz co chcesz wiedzieć lub co chcesz zamówić.

Każdy zamówiony towar wysyłamy spedycją FedEX.