Logo JAW Akcesoria Dachowe Konin

Akcesoria do obróbki kalenicy i komina - podział według produktów

Zobacz rozwiązania, które pozwolą Ci precyzyjnie uszczelnić elementy kalenic dachowych oraz komin dachowy, a także nierdzewne kolce dachowe, które pozwolą zabezpieczyć Twój dach przed odchodami ptactwa - JAW Konin czyli Twój dostawca sprawdzonych rozwiązań.

Akcesoria do obróbki kalenic dachowych

Akcesoria na kalenice dachowe

Akcesoria zapewniające prawidłowy odbiór i odprowadzenie wilgoci przy równoczesnym zabezpieczeniu przed wodą zewnętrzną. Wysokiej jakości surowce, łatwość układania, zastosowanie przy różnorakich koncepcjach technologicznych i osiągniecie pożądanej estetyki to charakterystyka tych produktów. Elementy są odporne na wpływ warunków atmosferycznych i promieniowania ultrafioletowego.

Oferta zawiera wszelkie taśmy kalenicowe, wsporniki tyu gwóźdź i blaszkowe oraz wsporniki łaty kalenicowej regulowane.

przejdź do grupy akcesoria kalenicowe ...

Akcesoria do obróbki kominów dachowych

Akcesoria na kominy dachowe

Elementy uszczelniające przełomy dachowe, zapewniające długotrwałe i szczelne połączenie wykonane szybko i bez nadmiernego wysiłku, równocześnie pozwalające osiągnąć zadawalający efekt estetyczny.

Odpowiednie profilowanie i elastyczność materiałów z aluminium i ołowiu daje możliwość dostosowania do każdego rodzaju pokrycia, tym samym, dzięki zdolności wydłużenia wzdłużnego i poprzecznego, co ułatwia długotrwałą współpracę z całością konstrukcji.

przejdź do grupy akcesoria kominowe ...

Akcesoria przeciw ptakom - kolce

Akcesoria przeciw ptakom - kolce nierdzewne

System ochrony przed ptakami zabezpiecza przed gromadzeniem się ptactwa i wynikającymi z tego konsekwencjami - szkodliwym działaniem ptasich odchodów na elewacje, gzymsy i parapety. Wraz z instalacją systemu kłopotliwy problem znika.

Proponujemy rozwiązanie jednego z bardziej uciążliwych problemów dotyczących budynków jakim jest zanieczyszczenie ścian przez przesiadujące i gniazdujące ptaki, głównie gołębie. Często już po kilku tygodniach lub miesiącach od kosztownego wyremontowania elewacji widoczne są na niej ślady „działalności” ptaków.

przejdź do grupy kolce przeciw ptakom ...

Uszczelki kołnierzowe - Kołnierze kauczukowe EPDM

Kołnierz elastyczny uszczelniający Masterflash

Elastyczny kołnierz uszczelniający to bardzo uniwersalny typ obróbki z kauczuku EPDM, znajdujacej zastosowanie we wszystkich profilowanych powierzchniach pokrycia dachowego, takich jak: metal, PCV, membrana gumowa i inne. Elastyczna podstawa kołnierza jest tak zaprojektowana, aby przymocować kołnierz uszczelniający na dachach w każdej konfiguracji, pochyłości bez względu na umiejscowienie rury.

Dzięki temu, że kołnierz jest giętki, nie ulegnie on złamaniu ani pęknięciu. Absorbuje drgania oraz przemieszczenia rury spowodowane rozszerzaniem i kurczeniem, a także przesuwaniem się pokrywy śnieżnej.

Uszczelki kołnierzowe Masterflash dzięki bardzo dużej elastyczności są bardzo pewnym rozwiązaniem i bardzo odpornym na wysokie temperatury, a dodatkowo warsje z kołnierzem dzielonym można stosować do uszczelnień masztów i rur, które są na dachu i nie można ich zdemontować.

zobacz rozmiary i typy kołnierzy ...

Wspornik kalenicy - Wspornik łaty kalenicowej

Ocynkowane wsporniki do prowadzenia łaty kalenicy.

Wsporniki łaty kalenicy to dość proste rozwiązania ocynkowane do prowadzenia łaty kalenicowej, na której następnie układane są gąsiory mocowane klamrami gąsiorowymi właśnie do łat.

Dzięki temu, że wsporniki łat kalenicowych występują w kilku różnych rodzajach pod kątem kształtu oraz długości można je dobrać do każdego praktycznie typu krokwi i montować poprzez wbijanie, wkręcanie lub wygodnie regulować pod wymaganą wysokość łaty by była prosto ułożona i stabilnie zamocowana.

zobacz rozmiary i typy wsporników ...

Szybkie zapytanie

Napisz co chcesz wiedzieć lub co chcesz zamówić.

Każdy zamówiony towar wysyłamy spedycją FedEX.